Скупка старих комп'ютерних комплектуючих

Умови і правила

Все про оцінку, упаковку, доставку і оплату

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

Оцінка

Оцінка проводиться лише по фотографіях. Фото можна відправити на Viber або Telegram. Системні блоки необхідно фотографувати усередині. Фото передньої панелі корпусу жодної інформації не несе. Бажано, щоб було видно маркіровки плат.

В результаті оцінки буде названо 2 ціни. Одна за робочі плати, інша — за лом. Коли ми отримаємо плати, ми їх протестуємо і за робочі заплатимо повну ціну, а решту викупимо за ціною лому.

Відправка

Відправити можна Новою Поштою або Укрпоштою. Відправка здійснюється за наш рахунок. Увага! Ми оплачуємо лише безпосередньо пересилку. Додаткові послуги на зразок упаковки лота на Новій пошті або зворотну доставку грошей ми не оплачуємо.

По Києву можливе самовивезення або зустріч в районі метро Теремки. В цьому випадку можливий розрахунок на місці, але лише за ціною лому. Решта коштів буде перекладена на карту після перевірки. Самовивезення можливе лише при його економічній доцільності, за одним комп'ютером на через все місто ніхто не поїде.

Упаковка

Упаковка здійснюється за рахунок відправника. Бажано упаковувати самим. Довіряти упаковку Новій пошті не варто. Як правило вони пакують дуже погано.

Якісно упакувати плати перед відправкою виключно у ваших інтересах. По-перше, за робочі плати ми платимо набагато більше, ніж за лом. По-друге, оплачуємо ми лише після перевірки. Отже, якщо в плати прийдуть в непридатність в результаті транспортування, ви отримаєте за них меншу суму. Пакувати з фанатизмом не потрібно, але дотримати наступні прості правила потрібно:

  • необхідно виключити тертя плат одну об одну. Плати необхідно перекласти папером або ганчірками;
  • необхідно щільно зафіксувати плати в коробці. Вони не повинні вільно переміщатися, бо це може призвести до їх пошкодження;
  • радіатори процесора можна від'єднати. Якщо ви не знаєте як це робити, то краще залишить все як є.

Оплата

Як правило оплата здійснюється на карту після перевірки. В деяких випадках можлива часткова оплата післяплатою. Зворотна доставка грошей у такому разі здійснюється за ваш рахунок.

При самовивезенні можливий розрахунок на місці, але лише за ціною лому. Решта коштів буде перекладена на карту після перевірки.

Предоплати у будь-якому вигляді виключені.