Скупка плат ПК

Купуємо плати ПК 1980-2002 років випуску

Материнські плати, відеокарти, звукові карти, контроллери

ISA, VESA, PCI, AGP

і новіші

Б/В - НЕ РОБОЧІ - НА ЛОМ

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

Стара материнська плата

Які плати ПК ми купуємо

Ми старі купуємо плати ПК та комплектуючі починаючи від 1980 року випуску і по сьогоднішній день. Купуємо робочі і неробочі.

Дуже цікаві робочі материнські плати, серверні плати, плати індустріальних комп'ютерів, відеокарти (AGP, PCI, ISA), звукові карти (PCI, ISA), контроллери RAID, SCSI, IDE, COM, FDD. Жорсткі диски малих об'ємів (до 10ГБ).

Б/в відеокарта

Скільки коштують плати ПК

Постараємося відповісти на питання, скільки коштують плати ПК. Залежно від року випуску методика оцінки відрізняється. Для простоти, можна виділити три періоди:

2010-2022 роки випуску. Оцінюються за ринковими цінами. Зазвичай ціна складає 50%-80% від "ринку".

2000-2010 роки випуску. Попиту не мають, як правило ціни коливаються біля ціни "лому". Проте топові комплектуючі цього періоду все ще представляють для нас інтерес і ми готові за них платити хорошу ціну.

1980-1999 роки випуску. Працюючі комплектуючі цього періоду представляють для на великий інтерес. Якщо ви хочете здати свої старі плати на лом, запропонуєте їх нам. Якщо серед них виявляться робочі або рідкі, ми заплатимо істотно більше скупок радіодеталей. Неробочі викупимо за конкурентними цінами.

Індустріальна плата

Як відбувається покупка плат ПК

Просто вийдете з нами на зв'язок будь-яким способом вказаним на сайті. Щоб не втрачати час, відразу відправляйте нам фотографії того, що хочете продати. По фото ми проводимо попередню оцінку і озвучуємо ціну. Якщо вона вас влаштує, ми проводимо операцію.

Оскільки по фото ми не можемо встановити працездатність устаткування, після попередньої оцінки ми озвучимо дві ціни. Перша, оптимістична, з припущення, що все робоче. І друга, песимістична - якщо все виявиться дуже погано. При тестуванні ми перевіряємо всі плати окремо. Якщо при перевірці опиниться, що частина комплектуючих робоча, а частина ні, то за спарвні ми заплатимо повну ціну, а решту викупимо за ціною лому. Ми завжди намагаємося вичавити максимум ціни для наших клієнтів.

В разі незгоди з результатами тестування товар буде повернений.

Б/В плати

Як ми перевіряємо плати ПК перед покупкою

Перевірка проходить у два етапи.

На першому етапі проводиться візуальний огляд. Плати з наявністю видимих пошкоджень, глибоких подряпин або слідами вандалізму вважаються неробочими. Це ж стосується роздутих конденсаторів, пошкоджених доріжок і збитих або згорілих елементів SMD.

На другому етапі перевіряється функціональність. Комплектуючі повинні працювати стабільно, виконають всі підтримувані функції і не викликати зависання системи. Драйвера повинні встановлюватися без проблем.

Доставка і оплата

Доставка і оплата

Ми купуємо б/ву комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливе самовивезення по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!

Оплата здійснюється на карту, післяплатою або готівкою (лише Київ). Увага, при післяплаті зворотна доставка грошей за ваш рахунок. Якщо потрібна перевірка працездатності, то повна оплата проводиться на карту після перевірки. Можлива часткова передоплата за ціною "за лом".