Скупка системних блоків ПК

Купуємо системні блоки, комп'ютери і комплектуючі 1980-2002 років випуску

XT, 286, 386, 486, Pentium

Pentium PRO/II/III/4

AMD K5/K6/K7/Athlon

і новіші

Б/В - НЕ РОБОЧИІ - НА ЗАПЧАСТИНИ

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

скупка системних блоків

Які системні блоки ми купуємо

Ми купуємо б/в системні блоки незалежно від року випуску, виробника, комплектації і працездатності. Розглядаємо як сучасні так і зовсім старі ПК. Для нас чим старше - тим краще!

Дуже цікавлять старі системні блоки 1980-1999 років випуску.

Більшість скупок б/в техніки не купують комп'ютери старше 2010 років, оскільки вони вже морально застаріли і не підходять для вирішення навіть найпростіших завдань. Зазвичай їх здають на лом, але навряд чи ви зможете отримати за них більш 100грн.

Мало хто знає, але зараз повним ходом набирає обертів рух ретрокомпьютінга і ретрогеймінга. А це означає, що на старі системні блоки з'явився попит, і причому чималий. На сьогоднішній день лише ми досконально знаємося на цій темі, тому найкраща для вас ціна гарнтована.

Якщо ви витратите зовсім трохи свого часу і відправите нам декілька фотографій свого комп'ютера на оцінку, можливо його ціна вас здивує.

б/в комп'ютер

Скільки коштує системний блок

Питання "скільки коштує системний блок" задають собі всі, хто хоче його продати. Ціна залежить від багатьох чинників. Тому відповісти на це питання в двох речннях неможливо. Залежно від року випуску методика оцінки відрізняється.

2010-2022 роки випуску оцінюються за ринковими цінами на комплектуючі, з яких вони зібрані. Зазвичай ціна складає 50%-80% від "ринку". Хочете дорожче? Тоді лише самостійно продавати на ОЛХ або інших майданчиках.

2000-2010 років випуску попитом не користуються, тому і ціна на них рідко перевищує 100-200грн. В більшості випадків їх простіше здати на лом або викинути. Проте якщо в них були встановлені топові комплектуючі, то ціна може зрости до декількох тисяч гривень.

1980-1999 років випуску. Тут все дуже складно, але двома словами: чим старше - тим дорожче! На ціну дуже сильно впливає працездатність. Неробочі системні блоки, навіть дуже старі, цінуються менше.

Apple IIe

Як відбувається покупка системних блоків

Перед покупкою системного блоку нам необхідно його оцінити. Звичайно ми не розраховуємо, що ви зможете визначити характеристики техніки, якій вже більше 30 років. Якщо Ви хочете продати такого "динозавра", то для оцінки необхідно прислати якомога більше фотографій (як зовні, так і з середини). Чим більше інформації, тим точніше ціна.

Оскільки по фото ми не можемо встановити працездатність, після оцінки ми озвучимо дві ціни. Перша, оптимістична, з припущення, що все робоче. І друга, песимістична - якщо все виявиться дуже погано. При тестуванні ми перевіряємо всі комплектуючі окремо. Якщо при перевірці опиниться, що частина плат робоча, а частина ні, то за робочі ми заплатимо повну ціну. Ми завжди намагаємося вичавити максимум ціни для наших клієнтів.

IBM PC/XT

Як ми перевіряємо системні блоки перед покупкою

Спочатку проводиться візуальний огляд на наявність видимих пошкоджень, подряпин або тріщин. Електронні компоненти перевіряються на наявність роздутих конденсаторів, пошкоджених доріжок і збитих елементів SMD.

Далі перевіряється працездатність всіх портів і роз'ємів, наприклад, USB, Ethernet, SATA, VGA або HDMI. Жорсткий диск, SSD і оперативна пам'ять перевіряються на наявність помилок читання/запису.

Стабільність роботи і продуктивність перевіряються спеціальними утилітами (Geekbench, Cinebench, 3DMark, PassMark, PCMark, SPECviewperf, SiSoftware Sandra, SuperPi, Linpack, AIDA64).

Перевіряється, що операційна система працює без помилок, і що всі драйвери встановлені і працюють нормально.

Доставка і оплата

Доставка і оплата

Ми купуємо б/ву комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливе самовивезення по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!

Оплата здійснюється на карту, післяплатою або готівкою (лише Київ). Увага, при післяплаті зворотна доставка грошей за ваш рахунок. Якщо потрібна перевірка працездатності, то повна оплата проводиться на карту після перевірки. Можлива часткова передоплата за ціною "за лом".