Скупка старих процесорів

Купуємо процесори 1980-2002 років випуску

XT, 286, 386, 486, Pentium

Pentium PRO/II/III/4

AMD K5/K6/K7/Athlon

і новіші

Б/В - НЕ РОБОЧИІ - НА ЗАПЧАСТИНИ

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

лом керамічних процесорів

Які процесори ми купуємо

Ми купуємо будь-які процесори. Починаючи від найперших Intel 8088 і до сучасних. Кераміка, текстоліт.

Дуже цікавлять процесори 80286, 80386, 80486, Pentium, 6x86, NexGen, Pentium PRO, Pentium II, Pentium III, AMD K5/K6/Athlon/Duron.

Процесор Intel Pentium PRO

Скільки коштують процесори

Вартість більшості старих процесорів в більшості випадків визначається вмістом дорогоцінних металів. Проте серед них є дуже рідкі і коштовні моделі. Ціна може доходити до сотень, а в особливих випадках і до тисяч доларів.

Перед тим, як здавати свої процесори на скупку лому радіодеталей, запропонуєте їх нам. Інакше ви ризикуєте втратити значну суму. Навіть якщо Ваш процесор не представляє колекційної цінності ми все одно викупимо його за ціною не нижче за скупки радіодеталей.

Новіші моделі ми купуємо за ціною 50%-80% від ринкової.

Процесор Intel Overdrive DX20DPR66

Що впливає на ціну старого процесора

По-перше, на ціну старих процесорів впливає їх рідкість. Так вийшло, що виробники випускали деякі моделі набагато меншими накладами, ніж інші.

По-друге, працездатність - робітники стоять дорожче неробочих. Хоча для процесорів ця різниця не так критична.

По-третє, вміст золота. По суті це визначає мінімальну ціну.

Процесор Intel Pentium III

Как продать процессоры

Необхідно відправити нам фото того, що ви хочете продати. Ми озвучимо свою ціну. Якщо ми зійдемося в ціні, то Ви відправляєте нам процесори. Якщо необхідна буде перевірка, то гроші ми переведемо після неї. Якщо немає, то відразу.

Адаптер Socket 370 - Slot 1

Як ми перевіряємо процесори перед покупкою

Процесор – це один з найбільш важливих компонентів в будь-якому комп'ютері, тому його ретельна перевірка перед покупкою необхідна, щоб виключити подальші проблеми.

Процесори оглядаються на предмет видимих пошкоджень або дефектів. Потім вони піддаються стресу-тестам спеціальними утилітами протягом 10-15 хвилин, щоб перевірити стабільність роботи. Якщо під час стресу-тестів виникають проблеми (зависання, перезавантаження системи або перегрів), то такі процесори бракуються.

Доставка і оплата

Доставка і оплата

Ми купуємо б/ву комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливе самовивезення по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!

Оплата здійснюється на карту, післяплатою або готівкою (лише Київ). Увага, при післяплаті зворотна доставка грошей за ваш рахунок. Якщо потрібна перевірка працездатності, то повна оплата проводиться на карту після перевірки. Можлива часткова передоплата за ціною "за лом".