Скупка оперативної пам'яті (ОЗП)

Скупка оперативної пам'яті

DIP, SIPP, SIMM30, SIMM72, DIMM

FPM, EDO, SDRAM, DDR

і новіші

Б/В - НЕ РОБОЧУ - НА ЛОМ

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

Оперативная память SIMM72

Яку оперативну пам'ять ми купуємо

Ми купуємо б/в оперативну пам'ять FPM, EDO, SDRAM, DDR1, DDR2, DDR3. Память DDR у "броні". Робочу і неробочу на лом.

Дуже цікавить робоча пам'ять SIMM30 об'ємом від 4МБ, SIMM72 FPM об'ємом від 32МБ, SIMM72 EDO об'емом від 64МБ, SDRAM об'емом 1ГБ. Пам'ять DDR1, DDR2, DDR3 у "броні".

SDRAM, DDR1, DDR2, DDR3 малих об'ємів купуємо лише на лом.

Оперативная память DDR

Скільки коштує оперативна пам'ять

Робочу оперативну пам'ять FPM, EDO, SDRAM великих об'ємів ми викупляємо за цінами набагато вище за скупки лому радіодеталей. Неробочу за конкурентними цінами.

Пам'ять DDR4, DDR5 купуємо за ціною 60%-80% від ринкової.

скупка оперативной памяти

Як відбувається покупка оперативної пам'яті

Просто вийдіть з нами на зв'язок будь-яким способом вказаним на сайті. Щоб не втрачати час відразу відправляйте нам фотографії того, що хочете продати. По фото ми проводимо попередню оцінку і озвучуємо ціну. Якщо вона вас влаштовує, ми проводимо операцію.

Оскільки по фото ми не можемо встановити працездатність оперативної пам'яті, після попередньої оцінки ми озвучимо дві ціни. Перша, оптимістична, з припущення, що все робоче. І друга, песимістична - якщо все виявиться дуже погано. При тестуванні ми перевіряємо всі комплектуючі окремо. Якщо при перевірці опиниться, що частина пам'яті робоча, а частина ні, то за робочу ми заплатимо повну ціну, а решту викупимо за ціною лому. Ми завжди намагаємося вичавити максимум ціни для наших клієнтів.

В разі незгоди з результатами тестування товар буде повернений.

лом оперативной памяти

Як ми перевіряємо оперативну пам'ять перед покупкою

Оперативну пам'ять ми перевіряємо за допомогою спеціальних програм, наприклад, Memtest86+, Windows Memory Diagnostic або інших засобів діагностики.

Один з простих і безкоштовних способів перевірити пам'ять — використовувати програму діагностики Memtest86+. Ця програма може бути завантажена безкоштовно з сайту memtest.org, записана на диск або флешку і запущена на комп'ютері. Вона перевіряє всі ділянки пам'яті на помилки і показує результати на екрані.

Утиліта Windows Memory Diagnostic Tool проводить автоматичний пошук і виявляє проблем з оперативною пам'яттю. Для початку перевірки за допомогою даного інструменту необхідно виконати програму mdsched.exe і перезавантажити комп'ютер.

За наявності хоч би однієї помилки, планка вважається неробочою.

Доставка і оплата

Доставка і оплата

Ми купуємо б/ву комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливе самовивезення по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!

Оплата здійснюється на карту, післяплатою або готівкою (лише Київ). Увага, при післяплаті зворотна доставка грошей за ваш рахунок. Якщо потрібна перевірка працездатності, то повна оплата проводиться на карту після перевірки. Можлива часткова передоплата за ціною "за лом".