Скупка комп'ютерної техніки

Купуємо комп'ютери і комплектуючі 1980-2002 років випуску

XT, 286, 386, 486, Pentium

Pentium PRO/II/III/4

AMD K5/K6/K7/Athlon

и более новые

Б/В - НЕ РОБОЧІЕ - НА ЗАПЧАСТИНИ

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

скупка комп'ютерної техніки

Скупка комп'ютерної техніки

Ми спеціалізуємося на покупці старої комп'ютерної техніки. Якщо інші скупки обмежуються 2010 роком випуску, то ми розглядаємо до покупки і техніку 1980-2010 років.

Нас цікавлять б/в комп'ютери, системні блоки, сервери, індустріальні ПК і комплектуючі до них. Dell, HP, Apple, Acer, Asus, Toshiba, Lenovo, IBM, Fujitsu, Compaq, MSI, Gigabyte, Razer, Zotac, Origin РС.

Монітори, клавіатури, мишки, принтери і іншу периферію не купуємо.

бу компьютерная техника

Скільки коштує комп'ютерна техніка

Ми пропонуємо найвигідніші ціни на робочу стару комп'ютерну техніку (1980-2000 років випуску). Інші скупки б/в техніки у вас її просто не візьмуть. А скупки лому радіодеталей запропонують самий мінімум.

2010-2022 роки випуску оцінюються за ринковими цінами на комплектуючі, з яких вони зібрані. Зазвичай ціна складає 50%-80% від "ринку".

В цілому закупівельна ціна залежить від багатьох чинників і в кожному випадку визначається індивідуально.

старая компьютерная техника

Як ми купуємо б/в комьютерную техніку

Просто вийдіть з нами на зв'язок будь-яким способом вказаним на сайті. Щоб не втрачати час, відразу відправляйте нам фотографії того, що хочете продати. По фото ми проводимо попередню оцінку і озвучуємо ціну. Якщо вона вас владнує, ми проводимо операцію.

Оскільки по фото ми не можемо встановити працездатність устаткування, після попередньої оцінки ми озвучимо дві ціни. Перша, оптимістична, з припущення, що все робоче. І друга, песимістична - якщо все виявиться дуже погано. При тестуванні ми перевіряємо всі комплектуючі окремо. Якщо при перевірці виявиться, що частина комплектуючих робоча, а частина ні, то за рочу ми заплатимо повну ціну, а решту викупимо за ціною лому. Ми завжди намагаємося вичавити максимум ціни для наших клієнтів.

В разі незгоди з результатами тестування товар буде повернений.

старые компьютеры

Як ми перевіряємо комп'ютерну техніку перед покупкою

Спочатку проводиться візуальний огляд на наявність видимих пошкоджень, подряпин або тріщин. Електронні компоненти перевіряються на наявність роздутих конденсаторів, пошкоджених доріжок і збитих елементів SMD.

Далі перевіряється працездатність всіх портів і роз'ємів, наприклад, USB, Ethernet, SATA, VGA або HDMI. Перевіряється стан жорсткого диска.

Особлива увага приділяється продуктивності і стабільності комп'ютера. Для цього використовуються спеціальні стрес-тести (Geekbench, Cinebench, 3dmark, Passmark, Pcmark, Specviewperf, Sisoftware Sandra, Superpi, Linpack, Aida64).

Перевіряється, що операційна система працює без помилок, і що всі драйвери встановлені і працюють нормально.

Доставка і оплата

Доставка і оплата

Ми купуємо б/ву комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливе самовивезення по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!

Оплата здійснюється на карту, післяплатою або готівкою (лише Київ). Увага, при післяплаті зворотна доставка грошей за ваш рахунок. Якщо потрібна перевірка працездатності, то повна оплата проводиться на карту після перевірки. Можлива часткова передоплата за ціною "за лом".