Скупка материнських плат

Купуємо материнські плати 1980-2002 років випуску

XT, 286, 386, 486, Pentium

Socket 3, 4, 5, 7, 8, 370

Slot 1, Slot 2, Slot A

Б/В - НЕ РОБОЧІ - НА ЗАПЧАСТИНИ

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

Материнськая плата 80486

Які материнські плати ми купуємо

Ми купуємо б/у материнські плати від домашніх і офісних ПК, серверів і індустріальних комп'ютерів. Купуємо в будь-якому стані, робочі і неробочі. Рік випуску значення не має.

Особливо цікаві материнські плати виробництва 1980-2000 років. XT сумісні, AT сумісні, 386, 486, Socket 4, Socket 7, Socket 8, Socket 370, Socket A, Slot 1, Slot 2, Slot A.

Материнськая плата Intel Pentium PRO

Скільки коштують старі материнські плати

Скільки коштують плати ПК? Залежно від року випуску методика оцінки відрізняється.

Робочі материнські плати 1980-2000 років випуску ми викупляємо за цінами набагато вище за скупки лому радіодеталей. Неробочу за конкурентними цінами.

Сучасні купуємо за ціною 60%-80% від ринкової.

Скупка материнських плат

Як відбувається покупка старих материнських плат

Просто вийдіть з нами на зв'язок будь-яким способом вказаним на сайті. Щоб не втрачати час відразу відправляйте нам фотографії того, що хочете продати. По фото ми проводимо попередню оцінку і озвучуємо ціну. Якщо вона вас владнує, ми проводимо операцію.

Оскільки по фото ми не можемо встановити працездатність материнських плат, після попередньої оцінки ми озвучимо дві ціни. Перша, оптимістична, з припущення, що все робоче. І друга, песимістична - якщо все виявиться дуже погано. При тестуванні ми перевіряємо всі комплектуючі окремо. Якщо при перевірці виявиться, що частина материнок робоча, а частина ні, то за робочі ми заплатимо повну ціну, а решту викупимо за ціною лому. Ми завжди намагаємося вичавити максимум ціни для наших клієнтів.

В разі незгоди з результатами тестування товар буде возращен.

Материнськая плата ASUS

Як ми перевіряємо материнські плати перед покупкою

Спершу проводиться візуальних огляд. Материнські плати з роздутими конденсаторами, відірваними елементами, з пошкодженими сокетами, слотами або коннекторами вважаються не робочими. За винятком випадків коли ремонт доцільний.

Потім проводиться тестування самої материнської плати. Завантажується операційна система і встановлюються драйвери пристроїв. Після чого тестуються всі її компоненти: контроллери жорстких дисків (IDE, SATA), мережеві контроллери LAN, шини USB, PCI, Pci-express, вбудовані відео і звук і.т.д. Зрощуміло, що все повинно працювати без нарікань.

І нарешті проводиться стрес-тест впродовж якого не повинно бути зависань, перезавантажень, перегріву або інших проблем.

Доставка і оплата

Доставка і оплата

Ми купуємо б/ву комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливе самовивезення по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!

Оплата здійснюється на карту, післяплатою або готівкою (лише Київ). Увага, при післяплаті зворотна доставка грошей за ваш рахунок. Якщо потрібна перевірка працездатності, то повна оплата проводиться на карту після перевірки. Можлива часткова передоплата за ціною "за лом".