Скупка комп'ютерного лому

Купуємо комплектуючі 1980-2000 років випуску

Материнські плати, процесори, відеокарти, звукові карти, контроллери

ISA, VESA, PCI, AGP

та новіші

Б/В - НЕ РОБОЧИІ - НА ЛОМ

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

Скупка компьютерного лома

Скупка комп'ютерного лому

На постійній основі в колекції і музеї шукаємо комп'ютери, комплектуючі і процесори 1980-2002 років випуску. Набагато дорожче за лом!

Робоче і колекційне викупляємо набагато дорожче супок РЕК, а не робоче за какими самими. На працездатність перевіряємо самі.

Якщо у вас є багато старих плат, висока вірогідність що серед них є робочі, які стоять набагато дорожче за лом. Ми викупимо всі ваші плати (робочі і неробочі), але за робочі заплатимо їх реальну колекційну вартість.

Наприклад, робоча материнська плата Soсket 3 з шиной PCI коштує біля 800грн, а скупки радіолому дадуть за неї 80грн.

Скупка материнская плата

Як правильно продати комп'ютерний лом

Потрібно не полінуватися і відправити нам фото на оцінку. Чому? Та тому що лише ми оцінюємо колекційну цінність старих плат, яка може істотно перевищувати вартість лому.

Більшість наших клієнтів, не пошкодували, що продали свої плати нам. В середньому, за кожну партію плат ми платимо в 3 рази більше, ніж скупки РЕК. Звичайно, буває і так, що всі плати в партії виявляються неробочими. Але, по-перше, це буває украй рідко, по-друге, ми все одно їх викупимо за ціною лому і на додаток доставка буде за наш рахунок.

З іншого боку, бувають дуже хороші партії. Наведемо приклад: нам прислали 12 плат з 486 комп'ютерів, 10 виявилися робочими. Ми за них заплатили 9000грн і дві викупили за ціною лому за 240грн. На скупці РЕК за них в кращому разі б дали 1400грн мінус поштові витрати. Різниця очевидна.

Відеокарта 3dfx Voodoo 3

Скільки коштує комп'ютерні лом

Ціна залежить від вмісту дорогоцінних металів, як правило золота. Зовсім старі плати і процесори містять більше золота, тому і коштують дорожче. У виробництві сучасних копьютеров дорогоцінні метали використовують мало, тому лом сучасних плат (нового зразка) купують зовсім дешево.

Але це МІНІМАЛЬНА ціна, в реальності старі плати можуть коштувати набагато дорожче. Якщо у вас є лом старих комп'ютерів (80-х і 90-х років), який зберігся в більш-менш хорошому стані, він може коштувати в рази, і навіть десятки разів дорожчі за лом.

На сьогоднішній день, ціна на оригінальні Intel 4004 коливається в межах декількох сотень доларів США до декількох тисяч доларів залежно від стану і інших чинників. Це важливо враховувати, оскільки ціни на рідкі і історично значимі комп'ютерні компоненти можуть мінятися з часом.

А ви упевнені, що не здасте щось подібне на скупку лому радіодеталей? Якщо ні, то проконсультуйтеся спочатку з нами.

Доставка і оплата

Доставка і оплата

Ми купуємо б/ву комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливе самовивезення по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!

Оплата здійснюється на карту, післяплатою або готівкою (лише Київ). Увага, при післяплаті зворотна доставка грошей за ваш рахунок. Якщо потрібна перевірка працездатності, то повна оплата проводиться на карту після перевірки. Можлива часткова передоплата за ціною "за лом".