Скупка старих комп'ютерних комплектуючих

Купуємо Б/У комп'ютерні комплектуючі

Материнські плати, процесори, відеокарти, звукові карти, контроллери

ISA, VESA, PCI, AGP

та новіші

Б/В - НЕ РОБОЧИІ - НА ЛОМ

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

Скупка Б/У комплектующих

Що ми купуємо

Ми шукаємо колекційні комп'ютерні комплектуючі 1980-2002 років випуску. Робочі купуємо за ринковими цінами, неробочі за ціною лому. Перевірку здійснюємо самі.

Цікавлять: материнські плати, процесори, відеокарти, звукові карти, індустріальні материнські плати а також різні контроллери.

Звукова карта ISA

Чому ми пропонуємо найвигідніші ціни

Тому що ми знаємося на ринку колекційних комп'ютерів і комплектуючих і пропонуємо актуальні ринкові ціни.

Скупкам Б/В техніки цікаві лише ті комп'ютери, які популярні на ринку і відповідно їх можна швидко перепродати і отримати хороший прибуток. А це лише відносно сучасні ігрові або дуже хороші домашні комп'ютери. Техніка старша за 10 років не їх цікавить зовсім. Отже відправляти їм на оцінку плати від Pentium III сенсу немає.

Скупки РЭК покупают платы только на лом. Коллекционная ценность их не интересует, и в этом они не разбираются. Продав комплектующие на скупки лома драгоценных металлов можно очень сильно продешевить, ведь рыночная стоимость некоторых плат уже перевалила за 1000грн.

Cyrix FasMath CX-EMC87-33-GP

Скільки коштують Б/В комплектуючі

Ціна старих комп'ютерних комплектуючих залежить від багатьох чинників. На сьогоднішній день найбільший попит мають плати на Socket 3 (пізні 80486). Ціна таких плат може бути від 600 до 2000грн. Плати Socket 7 (Pentium, Pentium MMX) коштують 300-500грн. Материнські плати Super Socket 7 (AMD K6-II) — від 500 до 2000грн.

Стабільний попит мають відеокарти 3dfx. Вони стоять від 800 до 3000грн. Звичайні відеокарти на шині ISA коштують від 100грн. Більш просунуті (типа Trident 8900) від 300грн.

Звукові карти на шині ISA стартують від 100грн. Цікаві моделі від Creative (Awe32, Awe64) стартують від 300грн.

Для точної оцінки ваших комплектуючих пришліть нам фотографії на Viber або Telegram.

Видеокарта VESA

Як перевірити старі комплектуючі

Завдання перевірки старих комплектуючих може виявитися вельми нетривіальним. Старі шини, такі як ISA, VESA, PCI або AGP давно вже не використовуються в домашніх комп'ютерах. Драйвера під ці плати давно не оновлювалися, і найсвіжіший драйвер буде лише під Windows XP (і це в кращому випадку). Отже просто вставити плати в домашній комп'ютер і перевірити їх не вийде.

Крім того, в ті роки вважалося, що збіркою і налаштуванням комп'ютерів повинні займатися лише професіонали. Це зараз навіть дитя може зайти в БІОС і налаштувати комп'ютер. А тоді налаштування здійснбвалося перемиканням декількох десятків перемикачів, так що доводилося довго і уважно вивчати мануал. Більш того, помилка всього в одному перемикачі могла вивести з ладу материнську плату або інші компоненти.

У нас є все необхідне для швидкого тестування абсолютно будь-яких старих комплектуючих. Півтора десятки платформ, починаючи від 8088 до сокет 775. Більше двох сотень процесорів. Будь-яка пам'ять від FPM до DDR3. Жорсткі диски зі встановленими операційними системами (MS-DOS, FREEDOS, Windows 98, Windows 2000, Windows XP), а також найрізноманітніше програмне забезпечення для тестування ПК і компонентів. Ну і звичайно обширна бібліотека драйверів.

Доставка і оплата

Доставка і оплата

Ми купуємо б/ву комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливе самовивезення по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!

Оплата здійснюється на карту, післяплатою або готівкою (лише Київ). Увага, при післяплаті зворотна доставка грошей за ваш рахунок. Якщо потрібна перевірка працездатності, то повна оплата проводиться на карту після перевірки. Можлива часткова передоплата за ціною "за лом".