Скупка відеокарт и 3D-акселераторів

Дорого купуємо старі відеокарти і 3D-акселероатори 1980-2002 років випуску

ATI Radeon, nVidia GeForce, 3dfx Voodoo

Cirrus Logic, Trident, Realtek

MDA, CGA, EGA, VGA, SVGA

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

Відеокарта на шині ISA

Скупка відеокарт и 3D-акселераторів

У колекції та музеї шукаємо відеокарти виробництва 1980-2002 років випуску. Цікавлять відеокарти на шинах ISA, VESA, PCI і AGP. За неробочі платимо по прайсах скупок РЕК, за робочі реальну ринкову ціну. Для більшості старих відеокарт ринкова ціна істотно перевищує ціну лому.

На працездатність перевіримо самі. Від вас потрібно лише добре упакувати і відправити.

Підготовувати плати, знімати радіатори і металеві елементи не потрібно.

Відеокарта на шіне AGP

Скільки коштують старі відеокарти

Ціна залежить від колекційної цінності. Одні відеокарти випускалися великими накладами і їх все ще можна відносно легко знайти на аукціонах або дошках оголошень. Інші зустрічаються рідше, тому і коштують дорожче.

Ціни на робочі відеокарти на шині ISA стартують від 100 грн. за звичайні моделі, типу Trident 9000, Realtek RTG3105, Cirrus Logic Cl-GD54xx. Рідші моделі можуть коштувати до 500грн.

Рообочі VESA карти коштують від 200 до 800грн.

PCI карти на кшталт S3 Trio, S3 VIRGE, ATI Mach, ATI Rage колекційної цінності не представляють взагалі. 2D-акселераторі на чіпах Cirrus Logic, Alliance Semiconductor, 3Dlabs, Avance Logic, Rendition, SiS, Trident, Tseng, Weitek, Western Digital можуть коштувати від 100 до 500грн. Найвище цінуються прискорювачі від 3dfx – від 500 до 5000грн.

З 3d-акселератори на шині AGP більш найбільшу вартість мають топові моделі в кожній лінійці. Наприклад у лінійці Geforce2 найкоштовнішими є Geforce2 Ti та Geforce2 Ultra. А ось Geforce2 MX можна продати лише на лом. Найдорожче коштують останні прискорювачі для шини AGP: GeForce 7800 GS, GeForce 7900 GS, GeForce 7950 GT, Radeon HD 3850, Radeon HD 4650, Radeon HD 4670. Продукти від 3dfx мають стабільно високий попит.

Доставка і оплата

Доставка і оплата

Ми купуємо б/ву комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливе самовивезення по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!

Оплата здійснюється на карту, післяплатою або готівкою (лише Київ). Увага, при післяплаті зворотна доставка грошей за ваш рахунок. Якщо потрібна перевірка працездатності, то повна оплата проводиться на карту після перевірки. Можлива часткова передоплата за ціною "за лом".