Продати Б/В комп'ютер

Продати старий комп'ютер або системний блок

XT, 286, 386, 486, Pentium

Pentium PRO, NexGEN, Athlon

и более новые

Б/В - НЕ РАБОЧИІ - НА ЗАПЧАСТИНИ

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

старый компьютер

Продати системний блок або комп'ютер

Нам ви можете вигідно продати старі системні блоки не залежно від року випуску і стану. Нас цікавлять робочі комп'ютери, сервери, індустріальні ПК 1980-1999 років випуску (до Pentium III включно), техніка Apple, радянські ПК, а також ігрові ПК почала 2000-х.

Скупки Б/В техніки такі системні блоки не купують, а спупки радіолому запропонують за них мінімальні ціни.

Ми ж шукаємо комп'ютерну техніку для колекціонерів і музеїв, тому готові запропонувати гідну винагороду за рідкі екземпляри.

компьютер б/у

Як продати системний блок

Просто вийдіть з нами на зв'язок будь-яким способом вказаним на сайті. Щоб не втрачати час, відразу відправляйте нам фотографії системного блока, які хочете продати. По фото ми проводимо попередню оцінку і озвучуємо ціну. Якщо вона вас влаштовує, ми проводимо операцію.

Увага! На фото має бути чітке видно начинку системного блоку, оскільки вона впливає на оцінку. Присилати фото корпусу сенсу не має.

Оскільки по фото ми не можемо встановити працездатність ПК, після попередньої оцінки ми озвучимо дві ціни. Перша, оптимістична, з припущення, що все робоче. І друга, песимістична - якщо все виявиться дуже погано. Якщо при перевірці опиниться, що частина комплектуючих робоча, а частина ні, то за робочі ми заплатимо повну ціну, останні викупимо за ціною лому. Ми завжди намагаємося вичавити максимум ціни для наших клієнтів.

В разі незгоди з результатами тестування товар буде повернений.

компьютер Apple

Що впливає на ціну старих комп'ютерів

Комп'ютери 1980-1999 років випуску можна умовно розділити на дві категорії: брендові ПК і звичайні.

Брендові ПК - це комп'ютери, що вироблені і продаються під відомими торгівельними марками, які спеціалізуються на виробництві комп'ютерної техніки. Ці комп'ютери часто мають впізнаванний дизайн, якісне виконання і можуть включати спеціалізовані функції або програмне забезпечення. Наприклад: IBM, Compaq, Dell, HP. Такі комп'ютери оцінюються в зборі.

Звичайні ПК — це комп'ютери, які зібрані з комплектуючих різних виробників в маловідомих компаніях або ентузіастами. Такі комп'ютери оцінюються по комплектуючих, з яких вони складаються.

Ціна старих комп'ютерів може залежати від декількох чинників, включаючи їх історичну цінність, технічні характеристики, стан, рідкість і попит на ринку колекціонування. Ось деякі ключові чинники, що впливають на ціну старих комп'ютерів:

 • Історична цінність: Деякі комп'ютери можуть мати особливу історичну цінність через свою роль в розвитку технологій або важливості в комп'ютерній індустрії.
 • Рідкість: Якщо визначена модель або конфігурація комп'ютера були випущені обмеженим накладом або стали рідкістю з часом, це може підвищити їх вартість серед колекціонерів.
 • Стан: Фізичний стан комп'ютера може сильно впливати на його ціну. Екземпляри, що добре збереглися, працездатні, зазвичай оцінюються вище.
 • Технічні характеристики: Продуктивність і характеристики комп'ютера також можуть впливати на його вартість. Наприклад, комп'ютери з унікальними функціями або сумісністю з рідкими компонентамі можуть бути дуже дорогими.
 • Популярність серед колекціонерів: Якщо певний комп'ютер став об'єктом інтересу серед колекціонерів, його ціна може значно зрости із-за попиту.
 • Аксесуари і додаткові компоненти: Наявність оригінальних аксесуарів, документація або упаковки також може підвищити цінність комп'ютера.
 • Історичні події і популярність марки: Деякі комп'ютери можуть отримати додаткову цінність із-за свого зв'язку з історичними подіями або відомими марками.

Для точнішої оцінки необхідно надати максимум інформації. Наприклад фотографії хорошої якості, на яких добре видно всі комплектуючі. Якщо знаєте точну конфігурацію, її теж потрібно повідомити.

продать компьютер

Що впливає на ціну сучасних Б/В комп'ютерів

Відразу скажемо, що на ціну ПК не впливає за скільки він був куплений, як дбайливо ви з ним поводилися, кількість і колір вентиляторів, марка, свіжість і товщина шаруючи термопасти, встановлена операційна система (особливо якщо вона піратська) і крутість корпусу.

Відносно нові комп'ютери можна розділити на 3 категорії:

 • Офісні - збираються з дешевого і малопотужного заліза. Їх не використовують у вирішенні складних завдань. Використовуються для серфінгу в інтернеті, роботи з офісними застосуваннями, листування в мессенжерах.
 • Домашні. ПК середнього цінового діапазону з досить непоганою комплектацією. Використовуються для ігор на середніх і високих налаштуваннях, перегляду відео.
 • Ігрові. Дорогі високопродуктивні ПК. Призначені для ігор в сучасні відеоігри на ультра налаштуваннях, стрімов і монтажу відео.

Ми готові запропонувати до 70% від ринкової вартості, але не всі ПК має сенс купувати дорого. Є «ходові» ПК, які продаються швидко, а є морально застарілі комп'ютери, якими завалені всі дошки оголошень. Якщо ми не зможемо швидко продати комп'ютер, то він буде валяться на складі і дешевшати з кожним днем.

Непрацюючі системні блоки оцінюються за результатами діагностики виходячи з наявності робочих компонентів і вартості ремонту несправних.

Ціна комп'ютерів може залежати від безлічі чинників, включаючи їх технічні характеристики, марку, модель, новизну, попит на ринку, стан, регіон, тимчасові тенденції і додаткові функції. Ось деякі ключові чинники, що впливають на ціну комп'ютерів:

 • Технічні характеристики: Продуктивність комп'ютера, такі як модель процесора, об'єм оперативної пам'яті (RAM), відеокарта і об'єм накопичувачів, може значно впливати на його ціну. Потужні компоненти можуть піднімати вартість.
 • Стан: Фізичний і технічний стан комп'ютера може впливати на його ціну. Справний комп'ютер, що добре зберігся, може коштувати дорожче.
 • Рік випуску: найдорожче коштують відносно нові моделі (до 8 років). Моделі 80-х і 90-х років минулого століття представляють колекційний інтерес і теж можуть дорого коштувати. Між ними знаходиться самий незатребуваний сегмент, вже морально застарілі, але ще не настільки старі, щоб представляти інтерес для колекціонерів.
старый системный блок

Які комп'ютери можна нам продати

Нам можна продати абсолютно будь-які комп'ютери починаючи з 1980 року випуску.

 • Commodore 64: Один з найпопулярніших і успішніших домашніх комп'ютерів 1980-х років. Він був відомий своїми ігровими можливостями і багатою бібліотекою програм.
 • Sinclair ZX Spectrum: 8-розрядний домашній британський комп'ютер з великою бібліотекою ігор.
 • Apple II: Революційний комп'ютер, який допоміг укріпити позиції Apple на ринку. Він володів розширюваністю, що дозволяло використовувати всілякі периферійні пристрої.
 • IBM РС XT: Один з ранніх персональних комп'ютерів, що стали основою для архітектури РС.
 • IBM РС AT: Друге покоління IBM-сумісніх комп'ютерів, які допомогли розвинути стандарт архітектури x86. Вони були основою для розвитку сучасних персональних комп'ютерів.
 • IBM PS/1: Ця серія комп'ютерів була призначена для домашнього використання і включала різні конфігурації.
 • Compaq Presario: Лінійка домашніх комп'ютерів від Compaq, відома своїми стильними корпусами і всілякими конфігураціями.
 • Compaq Deskpro: Серія орієнтованих на бізнес сегмент ПК від Compaq, яка пропонувала високу продуктивність і надійність.
 • Dell Dimension: Dell представила серію комп'ютерів Dimension, які стали популярними серед бізнесу-користувачів.
 • HP Pavilion: Серія ПК, яка привнесла стильний дизайн в світ комп'ютерів і була популярною серед користувачів.
 • Apple Macintosh: Серія Macintosh, націлена на домашній ринок, яка пропонувала різні моделі.
 • AST Advantage: Виробник комп'ютерів, який також пропонував безліч моделей.
старый персональный компьютер

Підготовка системних блоків до продажу

Готувати комп'ютери до продажу, знімати з них радіатори і інші елементи не потрібно. Ми не скупка радіолому, нам потрібні комп'ютери в хорошому косметичному стані.

oплата і доставка

Оплата і доставка

Ми купуємо комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливий самовивіз по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!