Продати процесори

Продати процесори 1980-2002 років випуску

XT, 286, 386, 486, Pentium

Pentium PRO, NexGEN, Athlon

ТЕКСТОЛІТ - КЕРАМІКА

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

старі процесори

Продати процесори

Нам ви можете продати процесори не залежно від року випуску і стану. Шукаємо процесори виробництва 1980-1999 років.

Співпрацювати з нами набагато вигідніше, ніж зі скупкам радіодеталей. Скупки РЕК вам запропонують ціну виходячи із вмісту золота. Ми ж, на додаток до цієї ціни, запропонуємо надбавку за колекційну цінність.

Розглянемо до придбання сучасниі процесори за ціною 50% від ринкової.

Вам терба лише добре упакувати і відправити.

процессор Intel Overdrive

Як продати старий процесор

Просто вийдіть з нами на зв'язок будь-яким способом вказаним на сайті. Щоб не втрачати час, відразу відправляйте нам фотографії процесорів, які хочете продати. По фото ми зробимо попередню оцінку і назвемо ціну. Якщо вона вас влаштовує, ми проводимо операцію.

Оскільки по фото ми не можемо встановити працездатність процесорів, після попередньої оцінки ми озвучимо дві ціни. Перша, оптимістична, з припущення, що все робоче. І друга, песимістична - якщо все виявиться дуже погано. Якщо при перевірці виявиться, що частина процесорів робоча, а частина ні, то за робітники ми заплатимо повну ціну, останні викупимо за ціною лому. Ми завжди намагаємося вичавити максимум ціни для наших клієнтів.

В разі незгоди з результатами тестування товар буде повернений.

керамичні процесори

Що впливає на ціну старих процесорів

Процесори вироблені більше 20 років тому морально застаріли і вже не використовуються. Продати їх можна лише на лом. Ціна на них залежить від вмісту дорогоцінних металів. Більш всього золото можна отримати з керамічних процесорів типу 80386, 80486, Pentium і Pentium PRO. Intel Pentium PRO є священним граалем всіх аффінажников. На деяких форумах можна зустріти інформацію, що в ньому міститься 1 грам золота. Але швидше за все ця цифра сильно перебільшена, насправді поки нікому не вдалося отриматиз з нього більше за 0.3 грама.

З часом виробники почали економити і вміст золота в процесорах неухильно знижувався. Вміст золота в новіших процесорах невеликий і може коливатися від декількох міліграм до доль грама для одного процесора. Вміст може варіюватися залежно від покоління, марки і моделі процесора.

Проте вміст дорогоцінних металів це ще не все. Через різні обставини деякі моделі випускалися істотно меншими тиражами, чим інші. Саме такий моделі і представляють колекційний інтерес і стоять набагато дорожче. А якщо вони ще і робочі, то ціна може подвоїться або навіть потроїться.

Зовнішній вигляд теж має значення. Якщо для аффінажа «косметика» не важлива, то для колекціонера вона має первинне значення. Ніхто не хоче мати в колекції подряпаний, побитий та кривоногий екземпляр.

Intel Core 2 Extreme

Що впливає на ціну нових процесорів

Ціна процесора може залежати від декількох чинників, які відображають його характеристики, продуктивність і ринкове положення. Ось основні чинники, що впливають на ціну процесора:

 • Продуктивність: Продуктивність процесора, вимірювана тактовою частотою (Ghz) і кількістю ядер, впливає на його ціну. Процесори з вищою частотою і великою кількістю ядер зазвичай мають вищу ціну із-за своєї здатності ефективно виконувати завдання.
 • Архітектура: Нова архітектура процесорів може включати передові технології, збільшену продуктивність і енергоефективність. Процесори з сучаснішою і передовою архітектурою коштують дорожче.
 • Технологічний процес: Процесори, виготовлені на сучасніших технологічних процесах (наприклад, 7 нм або 5 нм), мають вищу продуктивність і менше енергоспоживання. Проте такі процесори також можуть бути дорожчими у виробництві і, отже, мати вищу ціну.
 • Бренд і репутація виробника: Процесори від відомих і шанованих виробників (наприклад, Intel, AMD) часто мають вищу ціну із-за своєї репутації і довіри з боку споживачів.
 • Розблоковані множники і розгін: Процесори з розблокованими множниками, які дозволяють користувачам підвищувати частоту процесора через розгін.
 • Кеш-пам'ять: Процесори з великим об'ємом кеш-пам'яті (L1, L2, L3) можуть забезпечувати швидший доступ до даних і підвищену продуктивність.
 • Підтримка технологій і функцій: Процесори, що підтримують нові технології, такі як віртуалізація, шифрування, інструкції, для певних завдань (наприклад, SIMD для обробки мультимедійних даних).
 • Попит на ринку: Актуальний попит і пропозиція на ринку також можуть впливати на ціни процесорів. Тимчасові дефіцити або високий попит на нові продукти можуть тимчасово збільшувати ціни.
 • Сегмент ринку: Процесори, орієнтовані на різні сегменти ринку (наприклад, ігрові, робочі станції, серверні), можуть мати різні характеристики і цінову політику.
 • Рік випуску: Старі або застарілі моделі мають дуже низький попит.

Загальна ціна процесора є результатом компромісу між всіма вищепереліченими чинниками і попитом на ринку.

Intel C4004

Які процесори можна вам продати

Ось далеко не повний список процесорів, які ми купуємо:

 • Intel 4004: Це був один з перших комерційно доступних мікропроцесорів, випущений в 1971 році. Він вважається одним з перших "чіпів".
 • Intel 8086/8088: стали основою для перших IBM РС і початків дороги комп'ютерів x86.
 • Intel 286, 386, 486: ці серії можуть мати деяку колекційну цінність і представляти інтерес для ентузіастів.
 • Motorola 68000: використовувався в різних комп'ютерах і консолях, включаючи перші моделі Macintosh і Amiga.
 • DEC Alpha 21264: Цей 64-бітовий процесор, розроблений Digital Equipment Corporation (DEC), мав видатну продуктивність свого часу.
 • IBM POWERPC 970 (G5): Використовується в деяких старих моделях Macintosh.
 • Intel Pentium MMX, Pentium Pro: Ці процесори також мають історичну цінність і можуть привернути увагу колекціонерів.
 • Intel Pentium Pro: Випущений в 1995 році, Intel Pentium Pro був орієнтований на серверні і робочі станції. Із-за свого дизайну і технічних особливостей, працездатні екземпляри можуть мати високу ціну серед колекціонерів і ентузіастів.
 • Intel Pentium II Overdrive with MMX: Випущений в 1998 році, був призначений для оновлення старих систем до нового рівня продуктивності.
 • AMD K6-2 і K6-III: є частиною історії суперництва AMD і Intel. Деякі рідкі варіанти K6-III можуть мати високу вартість.
 • IBM Power4 і Power5: були використані в серверах і високопродуктивних системах.
 • Sun SPARC: Процесори Sun SPARC були популярними в серверних системах і станціях Sun Microsystems.
 • Intel Core 2 Extreme Qx9775: Цей процесор, випущений в 2008 році, був однією з найбільш потужних моделей на момент свого випуску.
 • Рідкі і спеціалізовані процесорі: Існує безліч менш відоміх і рідких процесорів, вікорістовуваніх в спеціалізованіх системах або областях, які можуть буті цікаві через свою унікальність.
лом процесорів

Підготовка процесорів до продажу

Готувати процесори до продажу не потрібно.

oплата і доставка

Оплата і доставка

Ми купуємо комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливий самовивіз по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!