Продати Б/В плати ПК

Продати старі плати ПК

Материнські плати, відеокарти, звукові карти, контроллери

ISA, VESA, PCI, AGP

і новіші

Б/В - НЕ РОБОЧІ - НА ЛОМ

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

Б/У платы ПК

Продати плати ПК

У нас ви можете вигідно продати старі плати ПК: материнські плати, відеокарти, процесори, звукові карти і інші плати і контроллери. Рік випуску значення не має. Перевага 80-м і 90-м рокам минулого століття.

На сьогоднішній день старі плати приймають лише скупки радіолому, але потрібно розуміти, що реальна вартість того, що вони називають ломом може бути в десятки разів вище.

Ми шукаємо рідкі комп'ютери і комплектуючі для музеїв і колекцій. За цікаві робочі екземпляри ми готові платити реальні гроші, а не копійки, як скупки лому.

Б/У платы ПК

Як продати плати ПК

Просто вийдіть з нами на зв'язок будь-яким способом вказаним на сайті. Щоб не втрачати час, відразу відправляйте нам фотографії плат, які хочете продати. По фото ми проводимо попередню оцінку і озвучуємо ціну. Якщо вона вас владнує, ми проводимо операцію.

Оскільки по фото ми не можемо встановити працездатність плат, після попередньої оцінки ми озвучимо дві ціни. Перша, оптимістична, з припущення, що все робоче. І друга, песимістична - якщо все виявиться дуже погано. Якщо при перевірці виявиться, що частина плат робоча, а частина ні, то за робочі ми заплатимо повну ціну, решту викупимо за ціною лому. Ми завжди намагаємося вичавити максимум ціни для наших клієнтів.

В разі незгоди з результатами тестування товар буде повернений.

старая плата EGA видеокарты

Що впливає на ціну старих плат

Старі плати завжди можна продати на лом. Ціна залежить від вмісту дорогоцінних металів. Старіші плати містять більше золота, тому коштують дорожче. По міру розвитку технологій і вдосконалення техпроцессов, вміст дорогоцінних металів у виробництві став різко знижуватися і до 2005 року досяг свого мінімуму. Тому новіші плати стоять дуже дешево.

Але не слід забувати, що реальна ціна може в десятки разів перевищувати ціну лому. Зараз набирає оберти рух ретрокомпьютінга. У нього входять люди які захоплюються старими технологіями і колекціонуванням раритетів зорі комп'ютерної ери.

Колекціонери завжди шукають способи поповнення своїх колекцій новими експонатами. Те, що легко дістати їх мало цікавить, тому і мало коштує. А ось за рідкі екземпляри на аукціонах завжди розгорається битва. Людині з боку складно зрозуміти, чим дешева плата відрізняється від дорогої. Потрібно бути, що називається, в темі. Саме тут на допомогу приходимо ми. Ми можемо проведемо експертну оцінку ваших плат і дамо за них реальну ціну.

Пришліть нам фото свого лому, і можливо там є справжні скарби.

Старая материнская плата

Підготовка Б/В плат до продажу

Готувати плати до продажу, знімати з них радіатори і інші елементи не потрібно. Ми не скупка радіолому, нам потрібні комплектуючі в хорошому косметичному стані.

Старая плата IB

Які бувають плати ПК

Комплектуючі старих комп'ютерів можуть істотно відрізнятися від сучасних, оскільки технології і стандарти міняються з часом. Ось деякі типові компоненти, які використовувалися в комп'ютерах минулих десятиліть:

 • Материнська плата: Основна плата, на якій розташовуються і з'єднуються інші компоненти.
 • Оперативна пам'ять (ОЗУ): Використовується для тимчасового зберігання даних і запущених програм.
 • Відеокарта (Графічний адаптер): Обробляє графіку і виводить зображення на монітор. Залежно від року виробництва, старі відеокарти можуть використовувати AGP, PCI, ISA і VESA інтерфейси і мати невеликі об'єми відеопам'яті.
 • Звукова карта: Звукова карта забезпечує обробку і відтворення звуку. Проте багато материнських плат вже включають вбудовану звукову підтримку.
 • Мережева карта (Мережевий адаптер): Забезпечує підключення комп'ютера до мережі інтернет або локальній мережі.
 • Контроллери і адаптери: Залежно від потреб, можуть включати контроллери USB, SATA, PCI та інші.
 • Контроллери SCSI: Для підключення пристроїв SCSI, таких як жорсткі диски і принтери.
 • IDE і FDD контроллери: Карти, що дозволяють підключати жорсткі диски і оптичні приводи до комп'ютера.
 • Карти діагностики і тестування ISA: Використовувалися для виявлення і вирішення проблем в роботі комп'ютера.
шина PCI

Популярні шини плат ПК

Розвиток шин і інтерфейсів в комп'ютерах грав ключову роль в забезпеченні швидкості передачі даних між компонентамі і збільшенні продуктивності. Ось короткий огляд шин і інтерфейсів починаючи з 1980 року:

 • ISA (Industry Standard Architecture): ISA була першою стандартизованою шиною для розширення комп'ютерів. Вона з'явилася в 1980-х і забезпечувала підключення різних карт розширення, таких як звукові, мережеві і відеокарти.
 • EISA (Extended Industry Standard Architecture): це стандарт шини для розширення комп'ютерів, який був розроблений як поліпшення стандарта ISA (Industry Standard Architecture). EISA надавав більше можливостей для підключення різних компонентів до комп'ютерів.
 • VESA Local Bus (VLB): VESA Local Bus був стандартом шини, використовуваної для підключення відеокарт і інших пристроїв безпосередньо до центрального процесора. Цей стандарт був популярний на початку 1990-х років і надавав вищу швидкість передачі даних в порівнянні з ISA.
 • Micro Channel Architecture (MCA): У 1987 році IBM представила Micro Channel Architecture (MCA) як альтернативу ISA для вищої продуктивності і функціональності. Проте MCA була закритою і патентованою, що обмежило її прийняття індустрією.
 • PCI (Peripheral Component Interconnect): PCI замінила ISA на початку 1990-х. Ця шина забезпечувала вищу швидкість передачі даних і підтримувала "гаряче підключення" (hot-swapping), що дозволяло додавати і видаляти компоненти без виключення комп'ютера.
 • AGP (Accelerated Graphics Port): AGP була спеціально розроблена для відеокарт і надавала вищу пропускну спроможність, необхідну для обробки графіки в іграх і інших застосуваннях.
 • PCI Express (PCIe): PCIe вважається спадкоємцем стандарту PCI і забезпечує ще більшу пропускну спроможність і гнучкість. Він використовується для підключення відеокарт, мережевих карт, накопичувачів і інших компонентів.
 • USB (Universal Serial Bus): USB став стандартом для підключення всіляких периферійних пристроїв, таких як клавіатури, миші, принтери, флеш-накопічувачі і ін. Різні версії USB покращували швидкість передачі даних.
 • SATA (Serial ATA): SATA став стандартом для підключення жорстких дисків і оптичних приводів. Він замінив застарілий PATA (Parallel ATA), забезпечуючи вищу швидкість і ефективність.
 • M.2 і NVMe: З розвитком ssd-накопічувачів сталі популярні інтерфейси M.2 і протокол передачі даних NVMe, що забезпечують високу швидкість і продуктивність.
 • Thunderbolt: Thunderbolt є інтерфейсом, який об'єднує високошвидкісну передачу даних, відео і живлення в одному кабелі. Він використовується для підключення моніторів, накопичувачів і інших пристроїв.

Найбільший інтерес для колекціонерів представляють плати на шинах ISA, EISA, VESA, AGP, PCI, MCA, а відповідно продати їх можна дорожче.

oплата і доставка

Оплата і доставка

Ми купуємо комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливий самовивіз по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!