Продати Б/В оперативну пам'ять

Продати оперативну пам'ять

DIP, SIPP, SIMM30, SIMM72, DIMM

FPM, EDO, SDRAM, DDR

і новішу

Б/В - НЕ РОБОЧУ

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

Б/В оперативна пам'ять

Продати оперативну пам'ять

У нас ви можете вигідно продати стару оперативну пам'ять: DIP, SIPP, SIMM30, SIMM72, SDRAM, DDR1 і DDR2 і радянську феритову пам'ять. Дорого купуємо робочу оперативну пам'ять великих об'ємів: для SIMM30 це 4MB на планку, SIMM72 - 16MB на планку, SDRAM і DDR1 – 1GB, DDR2 – 2GB. DDR1 і DDR2 цікаві лише в броні.

Неробочі планки і планки малих об'ємів купуємо за ціною лому. Для робочих планок ціна не залежить від типу ламелей (золото або олово).

Скупки радіолому пропонують ціни виходячи лише з вмісту дорогоцінних металів, ми ж пропонуємо істотний бонус. Вигода очевидна.

На працездатність перевіряємо самі.

Б/В оперативна пам'ять

Як продати оперативну пам'ять

Просто вийдіть з нами на зв'язок будь-яким способом вказаним на сайті. Щоб не втрачати час, відразу відправляйте нам фотографії оперативної пам'яті, яку хочете продати. По фото ми проводимо попередню оцінку і озвучуємо ціну. Якщо вона вас влаштовує, ми проводимо операцію.

Оскільки по фото ми не можемо встановити працездатність і об'єм, після попередньої оцінки ми озвучимо дві ціни. Перша, оптимістична, з припущення, що все робоче. І друга, песимістична - якщо все виявиться дуже погано. Якщо при перевірці виявиться, що частина пам'яті робоча, а частина ні, то за робочу ми заплатимо повну ціну, решту викупимо за ціною лому. Ми завжди намагаємося вичавити максимум ціни для наших клієнтів.

В разі незгоди з результатами тестування товар буде повернений.

оперативна пам'ять FPM

Що впливає на ціну оперативної пам'яті

Ціна оперативної пам'яті може залежати від декількох чинників, її тип, об'єм, швидкість, бренд. Ось деякі ключові чинники, що впливають на ціну оперативної пам'яті:

 • Тип: Існує декілька поколінь ОЗУ: SIMM30, SIMM72, SDRAM, DDR1 і DDR2 DDR3, DDR4, DDR5 та інші.
 • Об'єм: Ціна зазвичай пропорційно збільшується з об'ємом. ОЗУ більшого об'єму може коштувати дорожче, але це також залежить від інших чинників. Старі планки малого об'єму інтересу не представляють.
 • Швидкість: ОЗУ з вищою швидкістю обробки даних може має вищу ціну, оскільки це впливає на продуктивність системи.
 • Кількість модулів: Один модуль стоїть дешевше, ніж комплект з декількох однакових модулів.
 • Бренд: Відомі бренди ОЗУ, такі як Corsair, Kingston, Crucial та інші, стоять дорожче із-за своєї репутації і якості.
 • Продукти преміум-класу: Деякі бренди можуть випускати продукти преміум-класу з додатковими функціями.
плата розширення пам'яті ISA

Підготовка Б/В оперативної пам'яті до продажу

Готувати пам'ять до продажу, знімати з неї радіатори і інші елементи не потрібно. Ми не скупка радіолому, нам потрібна електроніка в хорошому косметичному стані.

оперативна пам'ять DDR

Еволюція оперативної пам'яті

Еволюція оперативної пам'яті в комп'ютерах була фундаментальним аспектом розвитку комп'ютерних технологій. Від найраніших днів обчислювальних машин до сучасних систем, оперативна пам'ять прошла довгу дорогу в своєму розвитку. Ось короткий огляд цієї еволюції:

 • Реле і барабанна пам'ять (1940-1950-і): У ранніх комп'ютерах використовувалися механічні пристрої, такі як реле і барабанна пам'ять, для зберігання і обробки даних. Це були повільні і об'ємні методи, але вони забезпечували базову оперативну пам'ять.
 • Кернельова пам'ять (1950-1960-і): Кернельовая пам'ять (core memory) використовувала мініатюрні магнітні сердечники для зберігання даних. Вона була надійнішою і швидшою в порівнянні з механічними методами.
 • Інтегральні схеми (1960-1970-і): У 1960-і роки стали з'являтися перші оперативні пам'яті на основі інтегральних схем, що збільшило щільність зберігання даних і понизило розміри пристроїв.
 • DRAM (динамічна оперативна пам'ять) (1970-1980-і): Поява динамічної оперативної пам'яті (DRAM) стала важливим моментом. DRAM використовувала конденсатори для зберігання даних, що дозволило досягти більшої щільності і збільшити швидкість доступу до даних.
 • SRAM (статична оперативна пам'ять) (1980-1990-і): Статична оперативна пам'ять (SRAM) була швидшою і надійнішою в порівнянні з DRAM, але також була дорожче у виробництві.
 • EDO і SDRAM (1990-2000-і): Різні види динамічної оперативної пам'яті, такі як Extended Data Out (EDO) і Synchronous DRAM (SDRAM), надали вищу продуктивність і швидкість доступу.
 • DDR (2000-2010-і): Double Data Rate Synchronous DRAM (DDR) стала стандартом, надавши підвищену пропускну спроможність і ефективність передачі даних.
 • DDR2, DDR3 і DDR4 (2010-2020-і): Поява подальших поколінь DDR-пам'яті принесла поліпшення в швидкості і ефективності, зниження енергоспоживання і збільшення об'єму доступної пам'яті.
 • DDR5 і майбутнє: DDR5, випущена в 2020 році, обіцяє ще більше збільшення пропускної спроможності і ефективності. Крім того, досліджуються нові технології, такі як неоднорідна пам'ять (Heterogeneous Memory), які можуть змінити способи використання і організації оперативної пам'яті.

Це всього лише короткий огляд еволюції ОЗУ, яка продовжує розвиватися, щоб забезпечувати вищу продуктивність і задоволення потреб сучасних обчислювальних завдань.

oплата і доставка

Оплата і доставка

Ми купуємо комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливий самовивіз по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!