Продати комп'ютерну техніку

Продати комп'ютери та комплектуючі 1980-2002 років випуску

XT, 286, 386, 486, Pentium

Pentium PRO/II/III/4

AMD K5/K6/K7/Athlon

та новіші

Б/В - НЕ РОБОЧИІ - НА ЗАПЧАСТИНИ

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

продати стару комп'ютерну техніку

Куди продати стару комп'ютерну техніку?

У багатьох на балконах чи у гаражах лежать та вкриваються пилюкою старі і нікому не потрібні комп'тери та комплектуючі до них.

Раніше такий непотріб можна було продати лише на скупки радіолому. Проте ціна, яку вони пропонували була настільки мала, що після оплати поштових послуг у продавця могло в сухому залишку вийти всього пара гривень.

Скупки і ломбарди купують лише відносно нову техніку (віком до 8 років), яку можна швидко реалізувати і отримати прибуток. Старіші екземпляри їх не цікавлять.

Але тепер з'явилася можливість продавати зовсім стару комп'ютерну техніку нам і отримувати за неї гідні гроші.

Наша компанія спеціалізується на колекційній і рарітетній комп'ютерній техніці 1980-2000 років випуску. Нам можна продати сервери, системні блоки ПК, ігрові і офісні комп'ютери, а також комплектуючі: материнські плати, процесори, відеокарти, звукові карти і оперативну пам'ять.

За неробочу комп'ютерну техніку ми запропонуємо не менше скупок радіолому. А за цілу і робочу набагато більше. Перевіряємо самі. От вас вимагається лише добре запакувати і відправити.

Ми не купуємо: монітори, принтери, сканери, мишки, клавіатури, колонки і іншу периферію.

комп'ютерна техніка бу

За скільки можна продати БУ комп'ютерну техніку?

Нам часто дзвонять і запитують «Скільки в середньому коштує старий комп'ютер?». Це питання має стільки ж сенсу, скільки і питання «Скільки коштує старий автомобіль?». Всі розуміють, якщо це іржавий Запоріжець, то це копійки, а якщо Бугатті 1930-х років — те вже мільйони доларів. Звичайно, комп'ютери мільйони доларів не коштують, але принцип той самий, ціни варіюються ні від «чого» до десятків тисяч гривень. Для оцінки необхідно зрозуміти, що саме ви хочете продати.

Ми пропонуємо кращі ціни на комп'ютерну техніку виробництва минулого століття. Ломбарди і скупки її вже не купують, а скупки РЕК пропонують копійки.

Якщо ви вирішите продати стару ЕОМ нам, ми оцінимо її виходячи з колекційної вартості, яка може перевищувати вартість лому в рази і навіть в десятки разів.

Відносно нові ПК (віком до 8 років) викупляємо за цінами від 30% до 70% від ринкової.

ПК 2002-2012 року випуску практично нічого не коштують, за винятком топових ігрових систем.

продати комп'ютерну техніку

Як продати комп'ютерну техніку

Просто вийдіть з нами на зв'язок будь-яким способом вказаним на сайті. Щоб не втрачати час, відразу відправляйте нам фотографії того, що хочете продати. По фото ми проводимо попередню оцінку і озвучуємо ціну. Якщо вона вас влаштовує, ми проводимо угоду.

Оскільки по фото ми не можемо встановити працездатність устаткування, після попередньої оцінки ми озвучимо дві ціни. Перша, оптимістична, з припущення, що все робоче. І друга, песимістична - якщо все виявиться дуже погано. При тестуванні ми перевіряємо всі комплектуючі окремо. Якщо при перевірці з'ясується, що частина комплектуючих робоча, а частина ні, то за робочу ми заплатимо повну ціну, а інші викупимо за ціною лому. Ми завжди намагаємося вичавити максимум ціни для наших клієнтів.

В разі незгоди з результатами тестування товар буде повернуто.

комп'ютерна техніка

Як ми перевіряємо комп'ютерну техніку

Спочатку проводиться візуальний огляд на наявність видимих пошкоджень, подряпин або тріщин. Електронні компоненти перевіряються на наявність роздутих конденсаторів, пошкоджених доріжок і збитих SMD елементів.

Далі перевіряється працездатність всіх портів і роз'ємів: USB, Ethernet, SATA, VGA або HDMI. Сканується поверхня жорсткого диска.

Особлива увага приділяється продуктивності і стабільності комп'ютера. Для цього використовуються спеціальні стрес-тести (Geekbench, Cinebench, 3dmark, Passmark, Pcmark, Specviewperf, Sisoftware Sandra, Superpi, Linpack, Aida64).

Перевіряється, що операційна система працює без помилок, і що всі драйвери встановлені і працюють нормально.

комп'ютерна техніка

Як підготувати стару комп'ютерну техніку до продажу

Якщо коротко, то - ніяк. Багато хто знає, що скупки радіолому вимагають видаляти радіатори і залізні елементи перед продажем і квапляться виконати цю вимогу. На жаль, цими простими діями ви можете позбавити себе вельми істотного бонуса. Адже плати з відірваними радіаторами і елементами автоматично втрачають свою колекційну цінність. У нашій практиці був випадок, коли зайве завзяття коштувало людині близько 10 тис. грн. Тому готувати плати і видаляти з них елементи не потрібно!

Самостійно перевіряти на працездатність техніку, яка роками лежала на балконі або в гаражі теж не варто. Пил і волога можуть закоротіть контакти, що приведе до короткого замикання відразу після включення. Або блок живлення, що вийшов із ладу може подати підвищену напругу. Наслідки таких перевірок будуть дуже сумними.

Чистити, пилососити, мити теж не потрібно, дуже високий шанс пошкодити електронні компоненти.

Ми знаємо як безпечно запустити комп'ютерну техніку після довгого зберігання і як привести їїдо ладу. . Тому піддавати її ризику не потрібно, краще довіртеся нашому багатолітньому досвіду.

Якщо на жорстких дисках залишилася особиста інформація, її бажано скопіювати. Якщо комп'ютер використовувався відносно недавно, треба вийти зі всіх аккаунтов і соціальних мереж і видалити чутливу інформацію (номери карток, паролі і так далі). Диски можна не форматувати, оскільки вони перевіряються методами деструктивного тестування, і інформація на них буде знищена.

oплата і доставка

Оплата і доставка

Ми купуємо комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливий самовивіз по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!