Продати материнські плати

Продаті материнські плати 1980-2002 років випуску

XT, 286, 386, 486, Pentium

Socket 3, 4, 5, 7, 8, 370

Slot 1, Slot 2, Slot A

Б/В - НЕ РОБОЧИІ - НА ЗАПЧАСТИНИ

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

серверна материнська плата

Продати материнські плати

У нас ви можете продати старі материнські плати незалежно від року випуску і стану. Оскільки ми спеціалізуємося на колекційній комп'ютерній техніці, більш всього ми цікавимося робочіми платами виробництва 80-х і 90-х років минулого століття. За них ми запропонуємо реальну ринкову ціну, яка може перевищувати ціну лому в десятки разів.

Ми не розраховуємо, що ви зможете перевірити працездатність в домашніх умовах. Тому перевірку ми зробимо самі. От вас вимагається лише добре упакувати, відправити і витратити отримані гроші.

Ми весь час стежимо за аукціонами, тому пропонуємо найактуальніші ціни.

материнська плата Pentium Pro

Як продати Б/В материнську плату

Просто вийдіть з нами на зв'язок будь-яким способом вказаним на сайті. Щоб не втрачати час, відразу відправляйте нам фотографії материнських плат які хочете продати. По фото ми проводимо попередню оцінку і озвучуємо ціну. Якщо вона вас влаштовує, ми проводимо угоду.

Оскільки по фото ми не можемо встановити працездатність материнських плат, після попередньої оцінки ми озвучимо дві ціни. Перша, оптимістична, з припущення, що все робоче. І друга, песимістична - якщо все виявиться дуже погано. При тестуванні ми перевіряємо всі комплектуючі окремо. Якщо при перевірці виявиться, що частина комплектуючих робоча, а частина немає, то за робітники ми заплатимо повну ціну, останні викупимо за ціною лому. Ми завжди намагаємося вичавити максимум ціни для наших клиентів.

В разі незгоди з результатами тестування товар буде повернений.

стара материнська плата

Що впливає на ціну старих материнських плат

Оскільки ми шукаємо колекційну комп'ютерну техніку основними чинниками оцінки для нас є:

 • Рідкість. Більш рідкісні речі, які важко знайти, стоять дорожче.
 • Працездатність. Як не складно здогадатися, робочі материнські плати коштують дорожче поламаних.
 • Стан. Косметичний стан теж впливає на ціну, нікому не хочеться мати в колекції подряпану, залиту незрозумілими рідинами плату.

Оскільки співтовариство ентузіастів ретрокомпьютінга не дуже велике, ціна може сильно коливатися залежно від поточних трендів. Як тільки популярний ретро блогер знімє відео про якусь ретро платформу, як всі тут же хочуть випробувати це самі і починають шукати її по всіх можливих майданчиках, провокую дефіцит і зростання ціни. З часом ажіотаж спадає і ціни падають. Наприклад, кілька років тому страшно популярними були материнські плати з VESA VLB. Проте з часом їх популярність впала, і в тренди вийшли плати з PCI.

материнська плата Socket 3

Куди можна продати материнські плати?

Залежно від стану і року випуску продати їх можна або на скупки Б/У техніки, або на скупки лому дорогоцінних металів. Ну і звичайно майданчики на кшталт ОЛХ завжди до ваших послуг.

Якщо ви хочете продати відносно нову материнську плату (не старше 8 років) то скупки Б/В техніки до ваших послуг. Ціна, яку вони пропонують складе всього 30%-50% від ринкової. Та зате гроші ви отримаєте відразу.

Плати виробництва 2002-2012 років продати складніше всього, оскільки моральне застарівання зробило їх непридатними не лише для ігор, але і для простих офісних задач. На ринку Б/В техніки попит на них практично нульовий. Виняток становлять лише топові ігрові або оверлокерськие моделі. Ще їх можна здати на скупки радіолому. Але слід мати на увазі, що вміст дорогоцінних металів у них дуже низький, тому для малої кількості вартість пересилки може перевищити вартість.

І нарешті зовсім старі материнські плати (1980-1999 років випуску). На сьогоднішній день їх купують лише скупки РЕК і ми. Не дивлячись на те, що ціна на них вище із-за підвищеного вмісту золота і інших дорогоцінних металів, їх реальна колекційна цінність істотно перевищує вартість лому.

У будь-якому випадку, перш ніж викидати або здавати свої материнські плати на лом, запропонуйте їх нам. Ви можете викинути справжній скарб або втратити купу грошей.

материнська плата зі слотами VESA

За скільки можна продати БУ материнську плату

Ціна материнської плати може значно варіюватися залежно від її марки, моделі, стану, віку і характеристик. Також важливим чинником є попит на ринку на момент продажу. Щоб визначити приблизну вартість, врахуйте наступні аспекти:

 • Марка і модель: Популярні і відомі марки материнських плат можуть мати вищу вартість. Моделі з просунутими функціями або для певних задач теж можуть коштувати дорожче.
 • Стан: Нова або мало використана материнська плата зазвичай коштуватиме більше, ніж стара та б/в. Якщо плата у відмінному стані і має всі оригінальні аксесуари і упаковку, це також може підвищити її вартість.
 • Технічні характеристики: Плати з кращими характеристиками (тип підтримуваної ОЗУ, підтримка нових процесорів, наявність інтегрованої графіки і так далі) мають вищу ціну.
 • Рарітетність: Деякі старі або рідкі моделі можуть мати високу цінність серед колекціонерів.
 • Вік: Старі материнські плати, особливо ті, які мають історичну цінність або вважаються "ретро", можуть привертати увагу колекціонерів і ентузіастів, що може вплинути на їх ціну.
 • Попит: Ціни на комп'ютерні компоненти можуть коливатися залежно від поточного попиту на ринку.
 • Гарантія: Якщо на материнську плату діє гарантія, це може підвищити її вартість.
 • Бренд і модель: Популярні бренди і моделі материнських плат можуть мати вищу ціну із-за своєї популярності, якості і репутації.
 • Зовнішній вигляд: Зовнішній вигляд дуже важливий. Хоч на ціну він сильно не впливає, якщо плата виглядає добре, чисто і доглянуто, це може збільшити її привабливість для покупців і підвищить вірогідність продажу.

Щоб дізнатися точну вартість, рекомендується шукати аналогічні моделі на популярних онлайні-майданчиках для продажу комп'ютерних компонентів (наприклад OLX) і продивитися ціни, по яких продаються аналогічні материнські плати.

материнська плата Slot 1

Підготовка материнських плат до продажу

Готувати плати до продажу, знімати з них радіатори і інші елементи не потрібно. Ми не скупка радіолому, нам потрібні плати в гарному косметичному стані.

oплата і доставка

Оплата і доставка

Ми купуємо комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливий самовивіз по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!