Продати комп'ютерний лом

Продати комп'ютерний лом

Материнські плати, процесори, відеокарти, звукові карти, контроллери

ISA, VESA, PCI, AGP

и новіші

Б/В - НЕ РОБОЧІ - НА ЛОМ

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

лом оперативнї пам'яті

Продати комп'ютерний лом

Хочете продати комп'ютерний лом? Перед тим, як звернутися на скупки РЕК, пиділіть нам 2 хвилини уваги і дізнайтеся чому поступивши так ви ризикуєте втратити до 90% його реальної вартості.

Активний розвиток співтовариств ретро-геймеров і колекціонерів комп'ютерної техніки привів до підвищеного попиту на комп'ютери і комплектуючі виробництва минулого століття. Ціна на найрідші екземпляри може досягати декількох тисяч гривень. Те що вчора було сміттям, зараз активно набирає ціну.

Продешевити з нами неможливо! За неробочі і неліквідні плати ми заплати стільки ж, скільки і скупки радіолому, а за робочі і колекційні екземпляри реальні ціни засновані на реальних відходах в аукціонах.

лом комп'ютерних плат

Як продати комп'ютерний лом

Просто вийдіть з нами на зв'язок будь-яким способом вказаним на сайті. Щоб не втрачати час, відразу відправляйте нам фотографії комплектуючих, які хочете продати. По фото ми проводимо попередню оцінку і озвучуємо ціну. Якщо вона вас влаштовує, ми проводимо операцію.

Оскільки по фото ми не можемо встановити працездатність, після попередньої оцінки ми озвучимо дві ціни. Перша, оптимістична, з припущення, що все робоче. І друга, песимістична - якщо все виявиться дуже погано. Якщо при перевірці опиниться, що частина плат робоча, а частина ні, то за робочі ми заплатимо повну ціну, а решту викупимо за ціною лому. Ми завжди намагаємося вичавити максимум ціни для наших клієнтів.

В разі незгоди з результатами тестування товар буде повернений.

лом материнських плат

Підготовка плат до продажу

Готувати плати до продажу, знімати з них радіатори і інші елементи не потрібно. Ми не скупка радіолому, нам потрібні комплектуючі у хорошому стані.

лом процесорів

Продати комп'ютерний лом на ОЛХ

А чом би вам не продати свій комп'ютерний лом на ОЛХ і не отримати весь прибуток самим? На перший погляд непогана ідея, але є декілька підводних каменів.

По-перше, ретро-геймери не платитимуть багато грошей за старі комп'ютерні плати лише тому, що вони старі. Що заважає колекціонерам піти на скупку РЕК і купити собі тонну плат і задовольнити свої потреби до кінця життя? Ніщо не заважає, вони їм просто не потрібні. А що потрібне? Потрібні рідкі, робочі плати у хорошому стані. І головне тут РОБОЧІ. Чи зможете ви виробити тестування на належному рівні? Швидше за все ні. Для цього потрібно мати відповідні навики і устаткування. Більш того, недолік досвіду і знань може привести до пошкодження устаткування.

По-друге на майданчиках на кшталт ОЛХ існує проблема довіри. Навіть якщо ви зможете запустити старе устаткування і зафіксувати це на фото чи відео, покупці все одно будуть насторожено відноситься до вашого оголошення. Адже навіть якщо вони скористаються ОЛХ доставкою, перевірити плати на пошті у них не буде жодної можливості. А неробочі плати коштують істотно менше робочих.

Ми знімаємо обидві ці проблеми. По-перше, тестування ми проводимо самі. Вам не доведеться витрачати на це свої сили і час. По-друге, ми пропонуємо реальні ринкові ціни.

лом відеокарт

Що таке комп'ютерний лом

Комп'ютерний лом це застарілі або непрацездатні комп'ютерні комплектуючимі і пристрої, які більше не використовуються або не можуть бути відремонтовані. Це старі комп'ютери, ноутбуки, монітори, клавіатури, миші, жорсткі диски, процесори, відеокарти, плати, пам'ять і інші компоненти.

Вони часто поступають на утилізацію через застарівання технологій, необхідності оновлення устаткування або непрацездатності. Проте навіть застарілі комплектуючі можуть мати певну цінність. Деякі комплектуючі можуть бути відновлені або перероблені для використання в інших системах, а деякі перероблені на для видобутку дорогоцінних металів.

Крім того, серед ентузіастів і колекціонерів існує інтерес до старих комп'ютерних комплектуючих, які можуть використовуватися для реставрації ретро-систем або створення колекцій. Наприклад, рідкі процесори, відеокарти або звукові карти можуть мати колекційну цінність.

В цілому, комп'ютерний лом може бути підданий переробці, продажу як запчастині, використанню в освітніх цілях або навіть стати об'єктом інтересу для колекціонерів і ентузіастів, що допомагає зменшити дію на довкілля і максимізувати використання ресурсів.

переробка компь'ютерного лому

Як утилізують комп'ютерний лом

Утилізація комп'ютерного лому – це процес обробки застарілих або непрацездатних комп'ютерних компонентів і периферії з метою мінімізації впливу на довкілля і оптимізації використання ресурсів.

Утилізація починається із збору застарілих комп'ютерів, комплектуючих і електронних пристроїв, як правило цим займаються скупки радіодеталей. Потім проводиться розбирання на окремі компоненти і деталі, такі як плати, кабелі, корпуси і дисплеї.

Розібрані компоненти сортуються за типом матеріалів, таким як пластик, метал, стекло, друковані плати та інші.

При обробці електроніки видаляються небезпечні речовини, такі як свинець, ртуть і інші токсичні матеріали. Це робиться з врахуванням дотримання екологічних стандартів і правил безпеки.

Різні матеріали переробляються з використанням спеціалізованих технологій. Метали можуть бути переплавлені і перероблятися в нові вироби. Друованіі плати обробляють кислотами і іншими реактивами для отримання дорогоцінних металів.

Деякі компоненти, які ще можуть бути функціональними або відновлені, можуть бути перепродані як запчастини або використані для ремонту і обслуговування.

Залишки, які не можуть бути перероблені або використані, утилізувалися відповідно до місцевих і міжнародних стандартів і законів про безпечну утилізацію електронного сміття.

Мета утилізації комп'ютерного лому полягає в тому, щоб зменшити негативну дію на довкілля, запобігти забрудненню і повторно використовувати коштовні матеріали, що сприяє стійкому використанню ресурсів.

комп'ютерний лом

Чому не можна викидати комп'ютерний лом

Утилізація неправильним способом може мати серйозні негативні наслідки для довкілля, здоров'я людини і суспільства в цілому. Ось декілька основних причин, чому не можна просто викидати комп'ютерний лом.

У електронних пристроях містяться небезпечні хімічні речовини, такі як свинець, ртуть, кадмій і бромовані вогнезахисні матеріали. При неправильній утилізації ці речовини можуть потрапляти в грунт і воду, забруднюючи довкілля і приводячи до отруєння.

Якщо електронне сміття викидається на звалища або водоймища, він може виділяти токсичні речовини, які потім потрапляють в грунт і воду. Це може привести до забруднення питної води і збитку екосистем.

У електроніці міститься безліч коштовних матеріалів, таких як дорогоцінні метали (золото, срібло, паладій) і інші рідкі елементи. Правильна утилізація дозволяє витягувати ці матеріали для повторного використання, економлячи природні ресурси.

Виробництво електронних компонентів вимагає великих витрат енергії і ресурсів. Правильна утилізація дозволяє зменшити потребу у видобутку і виробництві нових матеріалів.

Шкідливі речовини, які можуть виділятися з викинутих електронних пристроїв, можуть завдати шкоди здоров'ю людей, особливо якщо вони живуть або працюють поряд із звалищами.

Із-за цих чинників правильна утилізація комп'ютерного лому стає критично важливою. Вона може включати переробку, вторинне використання, пожертвування, а також звернення до спеціалізованих компаній утилізацій, які стежать за дотриманням екологічних стандартів і процедур безпечної утилізації електроніки.

Скупки РЕК купують лом комп'ютерних комплектуючих в населення для подальшої переробки.

oплата і доставка

Оплата і доставка

Ми купуємо комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливий самовивіз по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!