Продати Б/В комплектуючі

Продати комплектуючі ПК

Материнські плати, процесори, відеокарти, звукові карти, контроллери

ISA, VESA, PCI, AGP

и новіші

Б/В - НЕ РОБОЧІ - НА ЛОМ

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

Материнская плата 80486

Продати комплектуючі ПК

У нас ви можете вигідно продати будь-які комп'ютерні комплектуючі: материнські плати, відеокарти, процесори, звукові карти і інші плати і контроллери. Рік випуску значення не має. Перевага 1980-1999 рокам випуску. Найбільший інтерес для нас представляють робітники комплектуючі з шинами ISA, EISA, VESA, AGP, PCI, MCA.

На відміну від скупок лому радіодеталей ми оцінюємо не лише вміст дорогоцінних металів, але і реальну колекційну цінність, яка може бути в десятки разів вище.

Винтажный компьютер SUN Microsystems

Як продати плати ПК

Просто вийдіть з нами на зв'язок будь-яким способом вказаним на сайті. Щоб не втрачати час, відразу відправляйте нам фотографії комплектуючих, які хочете продати. По фото ми проводимо попередню оцінку і озвучуємо ціну. Якщо вона вас владнує, ми проводимо операцію.

Оскільки по фото ми не можемо встановити працездатність, після попередньої оцінки ми озвучимо дві ціни. Перша, оптимістична, з припущення, що все робоче. І друга, песимістична - якщо все виявиться дуже погано. Якщо при перевірці опиниться, що частина плат робоча, а частина ні, то за робочі ми заплатимо повну ціну, решту викупимо за ціною лому. Ми завжди намагаємося вичавити максимум ціни для наших клієнтів.

В разі незгоди з результатами тестування товар буде повернений.

VIA C3 1.0AGHz

Що впливає на ціну старих комп'ютерних комплектуючих

Прогрес не стоїть на місці. З'являються нові моделі, продуктивність і енергоефективність підвищується. А значить привабливість Б/В комплектуючих нестримно падає. Продати материнську плату або відеокарту десятирічної давності сьогодні вже практично неможливо. Цікавляться ними лише скупки РЕК.

Проте зовсім стара техніка (виробництва 80-х і 90-х років) вже перейшла в статус колекційної. І здавати її на скупки радіолому не дуже вигідне рішення. Можна за копійки позбавитися від плати, яка на колекційному ринку коштує тисячі гривень.

На ціну старих комплектуючих впливають наступні чинники. По-перше рідкість, якщо комплектуючі стали рідкими і їх важко знайти на ринку, і при цьому існує попит з боку колекціонерів, ентузіастів реставраторів старих комп'ютерів, ціна на них може значно зростати. По-друге стан і працездатність: комплектуючі, які знаходяться у хорошому стані і повністю справні, можуть коштувати набагато дорожче за тих, які потребують ремонту або мають пошкодження. У третіх, комплектність і аксесуари: наявність оригінальних упаковок, документації і додаткових аксесуарів. І нарешті зовнішній вигляд. Естетичний стан має велике значення, особливо для колекціонерів.

Якщо у вас є старі комп'ютерні комплектуючі, пришліть їх нам на оцінку і дізнайтеся їх реальну ціну.

Видеокарта AGP Creative CT6960

Які старі комплектуючі ПК мають попит

Деякі старі комплектуючі ПК особливо цінуються серед колекціонерів, ентузіастів і тих, хто цікавиться ретро-комп'ютерами.

  • Процесори, які були революційними або першими у своєму роді або випускалися малими накладами. Наприклад, Intel 4004, NexGEN, Intel RapidCad. Топові моделі кожної лінійки цінуються більше інших. Інколи це вірно і для молодших моделей.
  • Ретро-відеокарти використовуючі старі стандарти, такі як ISA, EISA, VESA Local Bus (VLB). Постійно високий попит мають продукти 3dfx: Voodoo 1, Voodoo 2, Voodoo Rush, Velocity, Voodoo 3.
  • Звукові карти з унікальними технологіями: Adlib Sound Card, Creative Sound Blaster 1.0, Roland Mt-32, Creative Awe32/awe64, Aureal Semiconductor Vortex2.
  • Старі материнські плати з рідкими чіпсетами. На сьогоднішній день особливою популярністю користуються 486 материнські плати з шиною PCI, Socket 7 з чіпсетами ALI Aladdin V або VIA MVP3. Хороші оверлокерські можливості, як наприклад в ASUS TUSL-2, істотно додають цінності.
  • Інтерфейсні карти і контроллери: IDE-контроллері, SCSI-контроллері, RAID-контроллері.
Zida Tomato 4DPS

Підготовка Б/В комплектуючих до продажу

Готувати плати до продажу, знімати з них радіатори і інші елементи не потрібно. Ми не скупка радіолому, нам потрібні комплектуючі в хорошому косметичному стані.

oплата і доставка

Оплата і доставка

Ми купуємо комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливий самовивіз по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!