Продати відеокарти

Продати відеокатри і 3D-прискорювачі 1980-2002 років випуску

ATI Radeon, nVidia GeForce, 3dfx Voodoo

Cirrus Logic, Trident, Realtek

MDA, CGA, EGA, VGA, SVGA

По всій Україні

Безпечно

Вигідно

Швидко

видеокарта AGP

Продати відеокарти

Нам ви можете вигідно продати відеокарти не залежно від року випуску і стану. Нам цікаві відеокарти виробництва 1980-1999 років, а також топові AGP відеокарти (Geforce 256, Geforce 2 GTS, Geforce 3 Ti, Geforce 4, ATI Radeon Hd4650, ATI Radeon Hd3850).

Продавати старі відеокарти нам набагато вигідніше ніж на скупки радіодеталей. Скупки РЕК запропонують вам ціну виходячи з вмісту золота. А скупки Б/В техніки взагалі не стануть розглядати такі пропозиції.

Наші ціни грунтуються на реальній колекційній вартості, тому співробітничати з нами завжди вигідно!

Розглянемо покупку сучасних відеокарт за ціною 50% від ринкової.

видеокарта PCI-Ex

Як продати відеокарту

Просто вийдіть з нами на зв'язок будь-яким способом вказаним на сайті. Щоб не втрачати час, відразу відправляйте нам фотографії відеокарт, які хочете продати. По фото ми проводимо попередню оцінку і озвучуємо ціну. Якщо вона вас владнує, ми проводимо операцію.

Оскільки по фото ми не можемо встановити працездатність відеокарт, після попередньої оцінки ми озвучимо дві ціни. Перша, оптимістична, з припущення, що все робоче. І друга, песимістична - якщо все виявиться дуже погано. Якщо при перевірці опиниться, що частина відеокарт робоча, а частина ні, то за робочі ми заплатимо повну ціну, а решту викупимо за ціною лому. Ми завжди намагаємося вичавити максимум ціни для наших клієнтів.

В разі незгоди з результатами тестування товар буде повернений.

видеокарта 3dfx Voodoo 3

Що впливає на ціну старих відеокарт

Основних критерієв два: рідкість і стан. Із станом усе більш менш зрозуміло, якщо карта без подряпин, збитих елементів, ще і робоча, це автоматично підвищує її ціну.

А що ж таке рідкість? Щоб відповісти на це питання потрібно бути колекціонером або дуже добре знатися на ринку колекційної електроніки.

Обивателі вважають, що чим старше, тим дорожче. Але це не зовсім так. Дійсно, величезна кількість відеокарт вироблених в 80-х роках вже давно викинуті або здані в утиль, робочі екземплярів залишилося не так вже і багато. Але і ринок ретрокомпьютінга не так вже і великий. Отже знайти звичайну робочу відеокарту ISA не складе великих труднощів. Проте існують моделі, які випускалися обмеженими накладами, ось такі дійсно викликають інтерес колекціонерів. Наприклад Trident 9000 випускалася великими тиражами і на сьогоднішній день інтересу майже не представляє, а ось Trident 8900 зустрічається набагато рідше і коштує дорожче.

З прискорювачами AGP все обстоїть таким самим чинов. Топовиі ігрові моделі в кожній лінійці випускалися значно меншими накладами, чим бюджетні. Наприклад, Geforce 2 MX не цікавить нікого, і продати її можна лише на лом. А ось топова ігрова Geforce 2 Ti коштуватиме набагато дорожче.

EVGA GEFORCE RTX 3090

Що впливає на ціну нових відеокарт

Ціна відеокарт може залежати від декількох чинників, які відображають їх характеристики, продуктивність і попит на ринку. Ось основні чинники, що впливають на ціну відеокарт:

 • Продуктивність: Одним з ключових чинників, що впливає на ціну, є продуктивність. Потужніші і швидші відеокарти, здатні ефективно обробляти графічні завдання, мають великий попит.
 • Технічні характеристики: кількість відеопам'яті (VRAM), частота ядра і пам'яті, кількість ядер або потокових процесорів (Cuda-ядер для NVIDIA, потокових процесорів для AMD), архітектура GPU і інші технічні параметри, сильно впливають на її продуктивність.
 • Покоління і архітектура: Нова архітектура зумовлює кращу продуктивність, підтримку нових графічних технологій і енергоефективність. Нові покоління пропонують вищу продуктивність і сучасні технології, такі як підтримка Ray Tracing, DLSS (Deep Learning Super Sampling) та інші.
 • Виробник: Відеокарти від відомих виробників (наприклад, NVIDIA, AMD, ASUS, MSI, Gigabyte та інші) зазвичай мають вищу ціну із-за їх репутації, якості і підтримки.
 • Попит на ринку: Актуальний попит і пропозиція на ринку також сильно впливають на ціни відеокарт.
 • Ігрові і професійні характеристики: Відеокарти, які орієнтовані на ігрои і мають високу продуктивність в іграх. Також відеокарти, спроектовані для професійних завдань, таких як рендерінг, відеомонтаж і машинне вчення, можуть мати спеціальні характеристики.
 • Особливості і технології: Наявність особливих функцій, таких як охолоджування водяним блоком, RGB-підсвітка, а також підтримка сучасних технологій (наприклад, Ray Tracing, DLSS).
видеокарта VESA

Які відеокарти можна нам продати

Ось неповний список відеокарт, які ви можете на продати:

 • Hercules Computer Technology - Одній з перших успішних відеокарт для IBM РС була Hercules Graphics Card, що надавала монохромне зображення високої розподільної здатності .
 • Tseng Labs - Компанія Tseng Labs була відома своїми відеокартами для ISA, такими як ET3000 і ET4000, які надавали апаратне прискорення 2d-графіки.
 • Western Digital (Paradise) - Paradise була відомою компанією, що випускала такі моделі як Paradise VGA Plus.
 • Cirrus Logic - Компанія також випускала безліч відеокарт для ISA, що надають апаратне прискорення 2D-графіки, наприклад CL-GD5426 і CL-GD5428.
 • Trident Microsystems - Trident випускала відеокарти для ISA з апаратним прискоренням 2d-графіки, такі як TVGA8900 и TVGA9000.
 • Відеокарти VLB Tseng Labs - Одін з найбільш відомих виробників відеокарт для інтерфейсу VLB. Їх карти, такі як ET4000 і ET4000/W32.
 • Відеокарти VLB S3 Graphics - модель S3 Vision964 була досить популярною і пропонувала хорошу продуктивність для свого часу.
 • Відеокарти VLB Cirrus Logic - Компанія також випускала відеокарти під VLB, такі як моделі CL-GD5426 і CL-GD5428, що надають апаратне прискорення 2d-графіки.
 • 3dfx Voodoo Graphics (Voodoo 1, Voodoo 2): Це була одна з перших відеокарт, спеціально призначених для 3D-графіки. Вона була випущена в 1996 році і мала підтримку лише 3D-графіки без 2D-режіму.
 • 3dfx Voodoo 3 Series: Кардинально змінила ігрову індустію в середині 90-х, карти Voodoo були одними з перших, які підтримували 3D-графіку.
 • 3dfx Voodoo 5 Series: Остання серія 3dfx, випущена перед їх закриттям, надавала високу 3D-продуктівність.
 • Geforce 256 - випущена компанією NVIDIA в 1999 році. Вона стала одним з перших кроків в еволюції сучасних графічних прискорювачів. Завдяки архітектурі Transform and Lighting (T&L) вона виконувала складні 3D-обчислення, покращуючи продуктивність і якість графіки.
 • NVIDIA Geforce 2, NVIDIA Geforce 3 і Geforce 4 Series: Ці відеокарти також були популярні в кінці 90-х і початку 2000-х. Вони зробили важливий внесок у розвиток 3D-графіки на персональних комп'ютерах.
 • NVIDIA Geforce FX Series: Відеокарти Geforce FX були випущені на початку 2000-х і мали підтримку DirectX 9.
 • ATI Radeon 9800 Pro: Це була одна з потужних відеокарт свого часу, випущена в 2003 році. Вона мала 128 МБ відеопам'яті і підтримувала DirectX 9.
 • ATI Radeon X1950 Pro: Ця модель була випущена в 2006 році і надавала підтримку DirectX 9.0c і 256 МБ відеопам'яті.
 • ATI Radeon HD 3850 — це дійсно цікава ретро відеокарта, випущена в 2007 році. Вона є частиною лінійки ATI Radeon HD 3000 і надавала тодішнім користувачам хорошу продуктивність для свого часу.
 • ATI Radeon HD 4650 - це відеокарта, випущена компанією ATI Technologies (потім придбаною AMD) в 2008 році. В той час, коли відеокарта була випущена, вона була досить хорошим балансом між продуктивністю і ціною. Вона підтримувала DirectX 10.1 і була орієнтована на ігри і обробку графіки.
 • Matrox Millennium G400: Ця відеокарта була випущена в кінці 1990-х і характеризувалася хорошою підтримкою двомірної графіки.
oплата і доставка

Оплата і доставка

Ми купуємо комп'ютерну техніку по всій Україні. Відправити посилки можна Новою поштою або Укрпоштою. При значних об'ємах можливий самовивіз по Києву.

Як бонус, відправка здійснюється за НАШ рахунок!